
Brilliante Sterling Silver 6mm Heart Simulated Diamond Ring Choice of Color
| Country of Origin | China |
| Weight | 2.8g |
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Weight | 2.2g |
| Plating Type | Rhodium |
| Finish | Polished |
| Primary Stone | Simulated |
| Primary Stone Details | 2-6mm simulated diamonds |
| Total Stone Weight | 2.4g |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50More Images

Brilliante Sterling Silver 6mm Heart Simulated Diamond Ring Choice of Color
| Country of Origin | China |
| Weight | 2.8g |
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Weight | 2.2g |
| Plating Type | Rhodium |
| Finish | Polished |
| Primary Stone | Simulated |
| Primary Stone Details | 2-6mm simulated diamonds |
| Total Stone Weight | 2.4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Country of Origin | China |
| Weight | 2.8g |
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Weight | 2.2g |
| Plating Type | Rhodium |
| Finish | Polished |
| Primary Stone | Simulated |
| Primary Stone Details | 2-6mm simulated diamonds |
| Total Stone Weight | 2.4g |
















